Charles Lloyd New Quartet
27-11-2010 Filharmonia Wrocławska - Jazztopad 2010
Charles Lloyd – sax, flute
Jason Moran – piano
Eric Harland – drums
Reuben Rogers – bass
Nikola Kołodziejczyk - Chord nation - premiera
20-11-2010 Filharmonia Wrocławska - Jazztopad 2010
Nikola Kołodziejczyk - piano
Bigband
Kwartet smyczkowy
Elektronika
JAZZPLAYSEUROPE - LABORATORY II
14-11-2010 Filharmonia Wrocławska - Jazztopad 2010
Kristina Fuchs – vocal
Oliver Maas – piano, Fender Rhodes
Roman Janoska – violin
Ivann Cruz – guitar
Maciej Garbowski – bass
Lander Gyselinck – drums
John Surman - „Turbulence”
12-11-2010 Filharmonia Wrocławska - Jazztopad 2010
Chris Laurence – bass
John Marshall – drums
John Surman – sax
Orkiestra Symfoniczna Orkiestry Wrocławskiej
Howard Moody – conductor
Gary Peacock & Marc Copland
05-11-2010 Filharmonia Wrocławska - Jazztopad 2010
Gary Peacock - bass
Marc Copland – piano
Miśkiewicz/Majewski Quintet plays Komeda
04-11-2010 Klubokawiarnia Mleczarnia - Wrocław
Henryk Miśkiewicz – sax
Robert Majewski – trumpet
Wojciech Majewski – piano
Jacek Niedziela – bass
Michał Miśkiewicz – drum
Wrocławski Sound - Mikromusic - SOVA
14-10-2010 Wrocław Centum Sztuki Impart
Natalia Grosiak - vocal
Dawid Korbaczyński - guitar
Adam Lepka - trumpet
Robert Szydło - bass
Robert Jarmużek - piano
Łukasz Sobolak - drum
Chris Botti
11-10-2010 Wrocław Hala Stulecia
Chris Botti - trumpet
Mark Whitfield - guitar
Carlitos Del Puerto - bass
Billy Kilson - drum
Geoffrey Keezer - piano
Andy Ezrin - synthesiser
Lisa Fischer - vocal
Caroline Campbell - violin
Outsider - sesje foto
2010 Wrocław
Przemek Janik - Leader, harmonijka, gitara, śpiew
Tomasz "Łoś" Nitribitt - śpiew, harmonijka
Jędrek Jaskóła - bas
Iwar Romanek - gitara
Jacek Józefowiak - bębny
Sławek Dudar Quartet
26-09-2010 Klubokawiarnia Mleczarnia - Wrocław
Sławek Dudar - saksofon altowy
Grzegorz Urban - fortepian
Marcin Spera - kontrabas
Wojtek Buliński - perkusja
gość specjalny:
EMAM - table
BRAVE FESTIVAL 2010
od 02 do 09-07-2010 Wrocław
BI KIDUDE - Zanzibar
AHN SOOK-SUN - pansori - Korea
Taniec masek NUNA
MAWAWIL - Cyganie z delty Nilu
LORENZO AILLAPAN - Człowiek Ptak
BISTRICA - Bałkańskie polifonie lecznicze
NIITSITAPII - Indianie Ameryki Północnej
BRAVE KIDS
KRÓLEWSCY BĘBNIARZE Z BURUNDII
Hoodoo Band & CARLOS JOHNSON
06-06-2010 Schody Donikąd Klub - Wrocław
CARLOS JOHNSON - voc/guitar
Tomasz "Łoś" Nitribitt - voc/harp
Alicja Janosz - voc
Patrycja Łacina-Miarka - voc
Bartek Miarka - guitar
Bartosz "Mr.Shuffle" Niebielecki - drums
Krzysztof Borowicz - keyboards
Andrzej "Stagracz" Stagraczyński - bass
MARIZA
29-05-2010 Hala Stulecia - Wrocław
Terra Tour
PINK FREUD
20-05-2010 Filharmonia Wrocławska
Monster of jazz
Wojtek Mazolewski - b
Adam Baron - tp
Tomek Duda - sax
Jerzy Rogiewicz - dr
Kayah & Royal Quartet
21-04-2010 Centrum Sztuki Impart - Wrocław
KAYAH - voc
Royal Quartet:
Izabella Szałaj-Zimak - I skrzypce
Elwira Przybyłowska - II skrzypce
Marek Czech - altówka
Michał Pepol - wiolonczela
Aga Zaryan
30-03-2010 Centrum Sztuki Impart - Wrocław
Aga Zaryan - voc
Michał Tokaj - piano
David Dorużka - guitar
Michał Barański - bass
Munyungo Jackson - perc
Łukasz
Żyta - dr
46 JnO FESTIVAL - dzień piąty
06-03-2010 Centrum Sztuki Impart - Wrocław
Gala Polskiego Jazzu
BIG FESTIVAL BAND Zbigniewa Czwojdy i Jerzego Szymaniuka
Urszula Dudziak – voc
Jan Kudyk – tp
Marek Michalak – tb
Janusz Muniak – sax
Zbigniew Namysłowski - sax
Leszek Żądło - sax, fl
46 JnO FESTIVAL - dzień czwarty
05-03-2010 Centrum Sztuki Impart - Wrocław
Obara Special Quartet
Maciej Obara - as
Ralph Alessi - tp
Marke Helias - b
Nasheet Waits - dr
46 JnO FESTIVAL - dzień czwarty
05-03-2010 Wytwórnia Filmów Fabularnych - Wrocław
DAVID SANBORN TRIO
David Sanborn - sax
Joey DeFrancesco - p
Gene Lake - dr
46 JnO FESTIVAL - dzień czwarty
05-03-2010 Wytwórnia Filmów Fabularnych - Wrocław
THE GOLDEN STRIKER TRIO
Ron Carter – b
Russel Malone – g
Jacky Terrasson - p
46 JnO FESTIVAL - dzień trzeci
04-03-2010 Centrum Sztuki Impart - Wrocław
Bugge Wesseltoft - solo
Bugge Wesseltoft - p
46 JnO FESTIVAL - dzień trzeci
04-03-2010 Centrum Sztuki Impart - Wrocław
Grzech Piotrowski „Emotronica”
Grzech Piotrowski – ss, ts, duduk
Paweł Kaczmarczyk - p
Robert Cichy - g
Michał Barański - b
Grzegorz Grzyb - dr
46 JnO FESTIVAL - dzień trzeci
04-03-2010 Wytwórnia Filmów Fabularnych - Wrocław
Leszek Możdżer & Naná Vasconcelos
Leszek Możdżer – p
Naná Vasconcelos – perc.
46 JnO FESTIVAL - dzień trzeci
04-03-2010 Wytwórnia Filmów Fabularnych - Wrocław
VINCENT HERRING & EARTH JAZZ AGENTS
Vincent Herring - as
Anthony Wonsey - p
Richie Goods - b
Joris Dudli - dr
46 JnO FESTIVAL - dzień trzeci
04-03-2010 Centrum Sztuki Impart - Wrocław
Jam session
46 JnO FESTIVAL - dzień drugi
03-03-2010 Centrum Sztuki Impart - Wrocław
Krzysztof Urbański Quartet
Michał Barański - b
Tomasz Torres - dr
Paweł Tomaszewski - p
Krzysztof Urbański - ts
46 JnO FESTIVAL - dzień drugi
03-03-2010 Centrum Sztuki Impart - Wrocław
Otwarty Konkurs na Indywidualność Jazzową
46 JnO FESTIVAL - dzień pierwszy
28-02-2010 Hala Stulecia - Wrocław
Pat Metheny Solo Guitar & Orchestrion
Pat Metheny -
guitar, orchestrion
Hoodoo Band - Hoodoo Band
17-01-2010 Klub Mleczarnia - Wrocław
Tomasz "Łoś" Nitribitt - voc/harp
Alicja Janosz - voc
Patrycja Łacina-Miarka - voc
Bartek Miarka - guitar
Bartosz "Mr.Shuffle" Niebielecki - drums
Krzysztof Borowicz - keyboards
Andrzej "Stagracz" Stagraczyński - bass
gościnnie
Daniel "Danek" Kraus - sax
Optimystic - z planu teledysku
03-01-2010 Studio ATM - Wrocław
Bogna Jurewicz - vocal
Radosław Bąk - leader,trombone
Piotr Świętoniowski - keyboards
Michał Pawliszewski - guitar
Piotr Kubański - drums
Krzysztof Łabaz - bass
Grzegorz Grocholski - trumpet
Tomasz Szwecki - trumpet
Robert Kamalski - saxophone